Atsinaujinusi „Delikateso“ komanda neatmeta galimybės pasistiprinti © Pauliaus Žukausko nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) Joniškio „Delikateso“ komanda vasarą turėjo pakeisti eilę svarbių krepšininkų.

Joniškio ekipoje po praėjusio sezono neliko Roko Stankevičiaus, Ryčio Pipiro, Šarūno Beniušio, Karolio Lukošiūno ir Ryčio Biliarto.

Iš praėjusio sezono „Delikatese“ ir toliau žais Mantvydas Žukauskas, Šarūnas Valunta, Airidas Giedraitis, Giedrius Stankevičius ir Andrius Globys.

Ryškiausi komandos papildymai – gynėjai Aistis Pilauskas ir Eimantas Stankevičius bei 211 cm ūgio vidurio puolėjas Rokas Ulvydas.

„Dabar turime įžaidėjų, turime atakuojančių žmonių, galbūt didesnė spraga yra su dideliais žmonėmis, nes yra mažesnė rotacija. Dabar pradėsime taip, kaip yra, o sezono eigoje žiūrėsime, ko trūksta, galbūt bandysime pasipildyti. Būtų gerai turėti dar vieną mobilų penktos-ketvirtos pozicijų krepšininką, kad galėtume modeliuoti žaidimą prieš atitinkamus varžovus“, – svetainei „nklyga.lt“ pasakojo Joniškio ekipos treneris Robertas Giedraitis.

„Delikateso“ komandoje taip pat žais jaunieji Deividas Visockis, Paulius Danusevičius, Edvinas Daunys, Matas Gasiūnas ir Gedas Jankevičius.

Dabar po krepšiu Joniškio komanda turi tik du krepšininkus – A. Globį ir R. Ulvydą. Užimti ketvirtą poziciją gali ir 207 cm ūgio puolėjas. G. Stankevičius.

Ruošiantis sezonui „Delikatesas“ sužaidė penkerias rungtynes ir visas jas laimėjo. Po du sykius buvo įveiktos Mažeikių „Erelių“ ir Tauragės krepšinio klubo komandos ir kartą – Kelmės ekipa.

„Neblogai sekasi ruoštis sezonui. Laimėjome visas rungtynes, tačiau dar yra trūkumų ir dirbame. Liko kelios dienos ir jau pradėjome ruoštis pirmosioms rungtynėms su Molėtų „Ežerūnu“. Yra gana nemažai klaidų ir puolime, ir gynyboje, bet mes kasdien stengiamės jas ištaisyti. Manau, kad jau esame dalinai pasiruošę sezonui. Žiūrėsime, kaip seksis rungtynėse“, – kalbėjo R. Giedraitis.

Eimantas Stankevičius iki šio sezono tobulėjo Vokietijos lygos Veisefelso „Mitteldeutscher“ klube, tačiau vasarą su juo sutartį sudarė „Šiauliai“. Jis pagal dvigubos licencijos taisyklę žais ir „Šiauliuose“, ir „Delikatese“.

„Apie jį susidariau ganėtinai gerą įspūdį. Pasiruošimo etape Eimantas labai nuoširdžiai ir gerai dirba. Jis turi gerą metimą, gerai valdo kamuolį, skaito situacijas. Esu juo patenkintas“, – teigė „Delikateso“ treneris.

Kitas užsienyje tobulėjęs „Delikateso“ narys – 24-erių metų 211 cm ūgio Rokas Ulvydas, kuris žaidė ir mokėsi JAV.

„Tai didelis žmogus, galintis įmesti iš vidutinio nuotolio ir tritaškio zonos. Yra trūkumas, kad jam reikia daugiau žaidybinės praktikos. Tikiuosi, kad galėsiu Rokui ją suteikti ir jis tobulės“, – sakė treneris.

Praėjusį sezoną „Delikatesas“ nužygiavo iki NKL ketvirtfinalio bei tik lemiamoje serijos dvikoje nusileido būsimai čempionei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Dabar Joniškio klubas brėžia tikslą žaisti atkrintamosiose.

„Pirmas tikslas yra kiekvienose rungtynėse rodyti gerą krepšinį bei stengtis laimėti. Aišku, norėtųsi pakliūti į atkrintamąsias, o kaip bus – matysime“, – į priekį žvelgė R. Giedraitis.

„Delikatesas“ sezoną pradės spalio 3-ąją dieną, kai namie priims „Ežerūną“. Po dviejų dienų Joniškio ekipa išvykoje žais su Vilniaus „Perlu“.

Nacionalinė krepšinio lyga

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...