A.Trinchieri – apie kelionę į Barseloną ir baubą varžovų gretose © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vėlų trečiadienio vakarą Barseloną pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį surengė treniruotę „Palau Blaugrana“ arenoje. Ten jų penktadienį laukia Eurolygos 21-ojo turo rungtynės su „FC Barcelona“ komanda.

Po treniruotės su „Žalgiris TV“ mintimis pasidalijo žalgiriečių vyriausiasis treneris Andrea Trinchieri, kuris apgailestavo, kad iš Valensijos, kur žalgiriečiai šventė pergalę antradienį, keliauti į Barseloną teko beveik pusę paros.

„Tikiuosi, kad prarasta diena nedarys įtakos mūsų pasirengimui. Norėjome turėti atstatomąją treniruotę, kad žaidėjai būtų švieži, bet praleidome „nuostabią“ dieną oro uoste. Taip jau kartais nutinka“, – šypsojosi „Žalgirio“ vyr. treneris.

Kalbėdamas apie laukiančią akistatą su „FC Barcelona“ ekipa, A.Trinchieri ją kartu su Bolonijos „Virtus“ įvardijo kaip antrą geriausią Eurolygos komandą.

„Šiandien pagaliau esame čia, sporto salėje, ir ruošiamės sunkioms rungtynėms su „FC Barcelona“. Manau, kad Valensijoje sužaidėme itin solidžias rungtynes. Tai turėtų padėti mūsų pasitikėjimui savimi. Žinoma, žaisime prieš antrą pagal pajėgumą Eurolygos komandą. Jie turi viską, o mums reikia sužaisti dar vienas rungtynes, tiksliai žinant, ką ir kaip norime padaryti. „FC Barcelona“ žaidžia labai agresyviai puolime. Jie turi daug žaidėjų, kurie gali pelnyti taškus ir gali tau pridaryti bėdų“, – sakė A.Trinchieri.

„Žalgirio“ treneris buvo paklaustas ir apie pastaruoju metu įspūdingą formą demonstruojantį varžovų aukštaūgį Janą Vesely.

„Manau, kad J.Vesely jiems duoda labai daug, bet taip pat mačiau Ispanijos lygos rungtynes, kuriose Willy Hernangomezas sužaidė labai gerą mačą. Taigi jų aukštaūgiai yra didelis veiksnys. Mes turėsime išgyventi jų fiziškumą, turėsime atsakyti į jų kūnus ir jų fizinį žaidimą. J.Vesely buvo didelė jėga rungtynėse Kaune. Be to, būdamas vienu atletiškiausių jis yra bene geriausiai kamuolius skirstantis aukštaūgis Eurolygoje“, – pažymėjo A.Trinchieri.

Kauno „Žalgirio“ ir „FC Barcelona“ dvikova prasidės penktadienį 21.30 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos