A.Sireika: „Reikia gerbti visus varžovus, nereikia žiūrėti į pavadinimus ar titulus“

A.Sireika: „Reikia gerbti visus varžovus, nereikia žiūrėti į pavadinimus ar titulus“ 0 0 2019-10-08 22:45 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Sunkia pergale Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą pradėjo Šiaulių „Šiauliai“, kurie tik po atkaklios kovos 88:81 palaužė savo sirgalių akivaizdoje rungtyniavusius Palangos „Kuršių“ krepšininkus.

Į žurnalisto klausimus atsakinėjęs „Šiaulių“ ekipos vyriausiasis treneris Antanas Sireika buvo gerai nusiteikęs, gyrė gerai žaidusį Evaldą Šaulį, tačiau turėjo priekaištų komandai dėl nusiteikimo.

„Pergalė yra pergalė, žinoma, čia turėjo būti ne septyni taškai. Džiaugiausi po rungtynių su „Neptūnu“, kad žaidėjai psichologiškai atsigavę ir yra pakilime. Tai jie dabar pakilime buvo, pakelti sparneliai, tačiau pasakyti, kad buvo juodas darbas – negaliu.

Mano logika labai paprasta – reikia gerbti visus varžovus, nereikia žiūrėti į pavadinimus ar titulus, nes visi moka žaisti. Mums šiandien taškų primetė tokie vaikinai, apie kuriuos anksčiau nė girdėjęs nebuvau. Ne sykį sakiau, kad žvaigždėmis ne gimstama, o tampama, todėl reikia vertinti.

Esu nepatenkintas dėl to, kaip šiandien komanda žaidė, bet tas skirtumas čia neturi reikšmės. Man nuo pačių pradžių nepatiko, kaip į žaidimą įsijungė mūsų dideli žaidėjai, lengvabūdiškai, gali iš po krepšio įmesti, bet neįmeta, nes meta nematydamas krepšio.

Šiandien visą darbą padarė mūsų mažesni žaidėjai, pavyzdžiui, Šaulys sužaidė taip, kaip aš norėčiau, kad jis žaistų. Jis gavęs kamuolį turi mesti, nes priešingu atveju nebūsi nei Bogdanovičiumi, nei Teodosičiumi“, – teigė A.Sireika.

0 0

Komentarai (0)