Pirmojoje rungtynių pusėje vargęs Kauno „Žalgiris“ (3–1) problemų turėjo ir po ilgosios pertraukos. Vis tik šalies čempionai neleido šeimininkams pateikti sensacijos.

Visus dvyliką registruotų žaidėjų panaudojusio Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 81:67 (20:21, 21:11, 25:21, 15:14) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1–3).

Pasvalyje „Žalgirio“ marškinėlius pirmą kartą apsivilko argentinietis Patricio Garino. Visgi rungtynės jam nebuvo sėkmingos – per 6 sužaistas minutes puolėjas pasižymėjo neigiamu naudingumu. Korekcijų buvo ir kauniečių starto penkete – iki šiol ten visad būdavusį Steve‘ą Vasturią pakeitė įspūdingą mačą ketvirtadienį Eurolygoje sužaidęs Rokas Jokubaitis.

Kauno ekipos gretose didelį indėlį į pergalė įdėjo Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius – gynėjų duetas pelnė po 16 taškų, Joffrey Lauvergne'as pridėjo 13.

„Pieno žvaigždėse“ labiausiai pasižymėjo patyręs gynėjas Branko Mirkovichius, pelnęs 26 taškus (4/7 trit.), jam talkino Arvydas Šikšnius (12 tšk.) bei Jahensas Manigat (7 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 išpr. praž.).

Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingiau – pirmojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 17:9. Tokią pradžią lėmė fantastiškas B. Mirkovichiaus atakavimas iš toli. Pasibaigus kėliniui bulgaras savo sąskaitoje turėjo net 16 taškų.

Kauniečiai varžovus pavijo tik pirmosios mačo pusės pabaigoje (30:30), o pertrauką pasitiko jau užtikrintai pirmaudami (41:32).

Iki pertraukos Pasvalio krepšininkams pavyko laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių – 20:14, visgi koją kišo 11 padarytų klaidų, todėl net 45 procentų taiklumas iš toli neleido būti arčiau favoritų.

Trečiojo kėlinio pradžioje dėl traumos šeimininkai neteko vidurio puolėjo Danielio Amigo, o kiek vėliau vieni komandos lyderių Paulius Petrilevičius ir A. Šikšnius gavo po penktąją asmeninę pražangą, tačiau kauniečiams vis tiek nepavyko ženkliau padidinti pranašumo – ketvirtąjį kėlinį abi komandos pasitiko žalgiriečiams pirmaujant 66:53.

Paskutiniajame ketvirtyje pasvaliečiams nepavyko priartėti prie Lietuvos čempionų – rungtynės baigėsi rezultatu 81:67.

„Pieno žvaigždės“: B. Mirkovich 26, A. Šikšnius 12, A. Milutinovič 8.

„Žalgiris“: M. Grigonis ir L. Lekavičius po 16, J. Lauvergne 13, N. Hayes 12.