Argentina sutriuškino Venesuelą ir užsitikrino vietą Pasaulio taurės ketvirtfinalyje © FIBA.com nuotr.

Antrojo pasaulio čempionato etapo starte Argentinos rinktinė (4/0) pasiekė užtikrintą pergalę. Sergio Hernandezo vadovaujama ekipa I grupėje 87:67 (17:12, 21:13, 25:22, 24:20) palaužė Venesuelą (2/2) ir užsitikrino vietą pirmenybių ketvirtfinalyje.

Be pralaimėjimų žengiantys argentiniečiai dėl pirmosios vietos grupėje kausis su taip pat nė sykio nepralaimėjusia Lenkijos rinktine.

Dvikovoje su venesueliečiais Argentina nuo pirmųjų rungtynių minučių demonstravo kokybišką krepšinį ir po truputį didino atotrūkį, kol antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą – 24:14.

Venesuelos rinktinės bandymus sugrįžti sėkmingai užgesinę Pietų Amerikos žemyno atstovai antroje rungtynių pusėje įjungė dar aukštesnę pavarą ir ketvirtojo kėlinio viduryje susikrovė rekordinį trylikos taškų pranašumą – 82:59.

Į pergalę Argentinos rinktinę vedė puikų pasirodymą surengęs Gabrielis Deckas, kuris per 30 žaidimo minučių į varžovų krepšinį įmetė 25 taškus (7/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė per beveik 19 aikštelėje praleistų minučių 19 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos) pelnęs Michaelis Carrera. Venesueliečių lyderis dar pridėjo 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

ARGENTINA: Gabrielis Deckas 25 tšk., Luisas Scola (6 atk. kam.) 15 tšk., Facundo Campazzo (9 rez. perd.) 12 tšk., Patricio Garino 10 tšk., Nicolas Laprovittola (7 rez. perd., 5 atk. kam.) 9 tšk.

VENESUELA: Michaelis Carrera 19 tšk., Luisas Bethelmy 11 tšk., Gregorijus Vargas (5 rez. perd.) ir Heissleris Guillentas po 10 tšk.