Argentina neturėjo problemų su Pietų Korėjos krepšininkais © FIBA nuotr.

Triuškinančia pergale planetos pirmenybes Kinijoje taip pat pradėjo Argentinos rinktinė.

Sergio Hernandezo treniruojama Pietų Amerikos komanda 95:69 (22:11, 21:17, 28:16, 24:25) susitvarkė su Pietų Korėjos krepšininkais.

Argentina per pirmuosius du kėlinius susikrovė 15 taškų pranašumą. Po pertraukos argentiniečiai dar labiau pagerino savo puolimą ir vien per trečiąjį kėlinį surinko 28 taškus.

Paskutiniajame ketvirtyje buvo likę tik formalumai. Korėjiečiams pavyko laimėti kėlinį taško skirtumu, tačiau tai tapo tik paguoda.

Argentiniečius į pergalę vedė Nicolas Laprovittola, sumetęs 17 taškų. Prie pergalės su 15 taškų savo sąskaitoje taip pat prisidėjo Luisas Scola.

Pietų Korėjos gretose fantastiškai žaidė Ricardo Ratliffe‘as – 31 taškas ir 15 akovotų kamuolių. Visgi ir šio puolėjo pastangų nepakako korėjiečiams.

Argentina: Nicolas Laprovittola 17, Luisas Scola 15, Gabrielis Deckas 12, Facundo Campazzo 11.

Pietų Korėja: Ricardo Ratliffe‘as 31 (15 atk. kam., 33 naud.), Junghyunas Lee 15, Daesungas Lee 7.