Apie incidentą po rungtynių kalbėjęs M.Kiltinavičius: Skučas toliau pjauna grybą © stopkadras

Kėdainių „Nevėžis“ patyrė dar vieną pralaimėjimą, šį kartą rezultatu 84:92 buvo nusileista Utenos „Juventus“ komandai.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs kėdainiškių vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius išskyrė per didelį klaidų skaičių bei koncentracijos stoką.

„Visai neblogai pradėjome rungtynes, bet po to šiek tiek praradome koncentraciją, pradėjome daryti vaikiškas klaidas tiek puolime, tiek gynyboje.

Žaidėjai ėmė daryti atvirkščiai nei buvome sutarę. Dėl tokios prastos koncentracijos ir žaidybinio plano nesilaikymo Utenos komanda jau po dviejų kėlinių pabėgo 11 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje vaizdas buvo geresnis, bet kelios mūsų aukštaūgių žioplos klaidos gynyboje „pikenrolo“ situacijose leido varžovams pelnyti daug lengvų taškų. Mes nepataikėme kelių gerų metimų.

Šiek tiek per vėlai pradėjome naudoti aikštės gynybą, norėjosi išlaukti, bet pernelyg uždelsiau. Gynybos sistemos pakeitimas lėmė tai, kad grįžome į rungtynes. Intriga dar galėjo grįžti, jei būtų daugiau laiko.

Su žaidėjais kalbėjomės, jog Bryantas Crawfordas dar nežaidė tokių rungtynių, kokias jis gali sužaisti , bet šiandien jis žaidė labai gerai – labai geras pataikymas, geri sprendimai, parodė savo tikrąjį meistriškumą,“ - rungtynes apibendrino specialistas.

Paklaustas apie po mačo įvykusį incidentą tarp Viny Okuou ir Žygimanto Skučo treneris užstojo savo auklėtinį.

„Pačio incidento pradžios aš nemačiau, bet iš informacijos, kurią girdėjau tai Skučas praeidamas alkūne trenkė Viny Okuou. Jis nėra linkęs nusileisti tokiose situacijose, o po to viskas buvo, ką matėme. Esu tikras, jog Viny pirmas konflikto neiššaukė, jis tikrai nėra iš tų žmonių, nes yra labai draugiškas ir taikus. Skučas toliau pjauna grybą,“ - užbaigė strategas.