Antrosios Visų Žvaigždžių savaitgalio dienos rezultatai
Visų Žvaigždžių savaitgalis persirito į antrąją pusę, o šeštadienio dienos konkursai padovanojo įspūdingų akimirkų.

Įgudžių konkursas


Antrą kartą renginio istorijoje aštuoni dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes - aukštaūgius bei gynėjus. Aukštaūgių ketvertą sudarė Kristaps Porzingis, Nikola Jokic, DeMarcus Cousins ir namų arenoje varžęsis Anthony Davis.

Pirmajame etape triumfavo europiečiai – K.Porzingis įveikė D.Cousins, o N. Jokic sudaužė A. Daviso viltis iškovoti trofėjų savų sirgalių akivaizdoje. Antramečių lygos krepšininkų dvikovoje latvis aplenkė serbą ir antruoju bandymu pataikęs tolimą metimą iškopė į finalą.

Gynėjų grandies kovos prasidėjo nuo John Wall ir Gordon Hayward dvikovos, kurioje savo pranašumą įrodė pastarasis krepšininkas, pusfinalyje eliminavęs Devin Booker, kuris pirmame etape įveikė Isaiah Thomas.

Turnyro išvakarėse favoritais laikytus "Wizards" ir "Celtics" įžaidėjus palaužęs "Jazz" klubo gynėjas stojo į lemiamą dvikovą su K.Porzingiu. Visgi latvis pranoko visus lūkesčius ir per plauką aplenkęs varžovą jau pirmuoju bandymu žaibiškai smeigė lemiamą tritaškį ir tapo pirmuoju europiečiu lygos istorijoje, sugebėjusiu triumfuoti šiame konkurse.

"Labai geras jausmas įrodyti visiems, jog net toks išstypęs žaidėjas kaip aš gali demonstruoti tokius puikius įgūdžius" - atsiimdamas apdovanojimą sakė K.Porzingis.Tritaškių konkursas


Geriausių lygos snaiperių susitikimo finale prireikė papildomos serijos, kadangi lemiamoje serijoje susitikę Kyrie Irving bei Eric Gordon pirmaisiais bandymais sumetė po 20 taškų. Pakartotinoje serijoje triumfavo "Rockets" gynėjas E.Gordon surinkęs 21 tašką, taip aplenkdamas 18 taškų surinkusį Irving'ą. Gordon'ui tai buvo pirmas toks trofėjus karjeroje, o tuo pačiu jis tapo ir pirmuoju "Rockets" žaidėju laimėjusiu tokį apdovanojimą.Dėjimų konkursas


Šeštadienio rungčių desertas - dėjimų konkursas kaip visuomet padovanojo įspudingų dėjimų. Savo pirmaisiais dėjimais DeAndre Jordan, Glenn Robinson ir Derrick Jones peršokinėjo žmones bei didžėjaus pultą, o favoritu laikytam Aaron Gordon tik iš ketvirto karto pavyko įdėti į krepšį pagavus kamuolį paleistą iš drono.

Antruoju savo bandymu A.Gordon vėl klydo ir dėjimo užfiksuoti nesugebėjo. D.Jordan tuo tarpu atliko dėjimą apsisukęs bei persikišęs kamuolį tarp kojų. D.Jones su komandos draugo Devin Booker pagalba dėjo į krepšį pagavęs kamuolį pamuštą į lentos kampą, o G.Robinson atliko dėjimą apsisukęs 360 laispnių kampu.

Finale susitiko D.Jones bei G.Robinson. Pastarasis savo pirmuoju dėjimu vėl peršoko per žmogų, šįkart per komandos draugą Paul George. Tuo tarpu D. Jones pirmąjame etape peršokęs per keturis žmones, finale bandė peršokti per tris, du kartus nepavykus peršokti trijų žmonių galiausiai bandė peršokti du bet sėkmingo dėjimo taip ir neužfiksavo.

Antruoju savo dėjimu D.Jones iš toli atsispyręs įdėjo į krepšį pagavęs kamuolį pamuštą į parketą. O G.Robinson atliko dėjimą, kurio nepavyko atlikti jo konkurentui - peršoko per tris žmones, taip surinkdamas 50 balų bei tapdamas šios rungties nugalėtoju.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos