Antroje susitikimo dalyje „Žalgiris“ susitvarkė su ALBA © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ iškovojo pergalę Eurolygoje. „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 96:86 (21:23, 20:28, 27:10, 28:25) įveikė Berlyno ALBA ekipą.

Thomasas Walkupas pirmuosius komandos taškus pelnė dvitaškiu metimu, Nigelas Hayesas surinko penkis taškus iš eilės. Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai vijosi varžovus – 7:12. Dar vieną dvitaškį pridėjo T.Walkupas, Marius Grigonis sumetė tris baudų metimus, Lukas Lekavičius, Martinas Gebenas ir Patricio Garino taip pat įsirašė po du taškus, o kėlinio pabaigoje L.Lekavičius dar smeigė ir tritaškį – 21:23.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli pataikė Karolis Lukošiūnas, aštriai po krepšiu prasiveržė P.Garino, M.Gebenas pataikė iš vidutinio nuotolio, o N.Hayesas ir L.Lekavičius pataikė po antrą savo tritaškį – 34:35. Tolimą metimą realizavo ir T.Walkupas, iš po krepšio dviem taškais pasižymėjo L.Lekavičius, tą patį pakartojo ir N.Hayesas, tačiau prieš pat pertrauką deficitas išaugo iki dviženklio – 41:51.

Po pertraukos dvitaškius sumetė Joffrey Lauvergne, N.Hayesas ir T.Walkupas, Rokas Jokubaitis surinko penkis taškus iš eilės, o M.Gebenas įdėjo iš viršaus – 54:58. N.Hayesas pasižymėjo dviem taškais su pražanga, iš po krepšio taikliai atakavo M.Gebenas, o L.Lekavičius pataikė iš toli – 62:58. Kėlinuką dviem taikliais tolimais metimais uždarė K.Lukošiūnas – 68:61.

Savo gerą pasirodymą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje pratęsė penkis taškus surinkęs L.Lekavičius, du tritaškius smeigė T.Walkupas, o M.Gebenas pelnė du lengvus taškus iš po krepšio – 81:66. Po tritaškį pataikė L.Lekavičius ir M.Grigonis, du baudų metimus sumetė M.Gebenas, iš toli pataikė K.Lukošiūnas, dvitaškį pridėjo J.Lauvergne ir kauniečiai šventė pergalę rezultatu 96:86.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 21 (5 rez. perd.), N.Hayesas 15, T.Walkupas 15 (5 rez. perd.), M.Gebenas 12, K.Lukošiūnas 12, M.Grigonis 6, R.Jokubaitis 5 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 4, P.Garino 4, S.Vasturia 0, P.Jankūnas 0 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Blaževičius 0.

ALBA: M.Erikssonas 19, P.Siva 16, J.Grangeris 15.