Antras pralaimėjimas iš eilės: JAV rinktinė nusileido ir serbams © FIBA.com nuotr.

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė pasaulio čempionate patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Kovoje dėl 5-8 pozicijų Greggo Popovičiaus auklėtiniai 89:94 (7:32, 33:12, 28:27, 21:23) paskutinėmis akimirkomis nusileido Serbijos krepšininkams.

Įspūdingą pirmąjį kėlinį sužaidę serbai savo varžovams leido pelnyti tik septynis taškus, kai tuo tarpu patys puolime nestrigo ir sugebėjo susikrauti triuškinamą pranašumą – 32:7.

Amerikiečiams per antrąjį ketvirtį pavyko likviduoti milžinišką deficitą. Į ilgąją pertrauką Serbijos rinktinė žengė vis dar turėdama keturių taškų pranašumą – 44:40.

Per antrąją rungtynių pusę iniciatyvos nepaleidę balkanų atstovai paskutinėmis sekundėmis baudų metimais įtvirtino savo pergalę ir išsaugojo šansus kovoti dėl 5-osios pozicijos pasaulio pirmenybėse – 94:89.

Serbijos rinktinę į pergalę vedė Bogdanas Bogdanovičius. Taikliarankis krepšininkas per 31 aikštelėje praleistą minutę į varžovų krepšinį sumetė 28 taškus (3/3 dvitaškiai, 7/14 tritaškiai, 1/2 baudos), prie jų pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 atkovotus kamuolius.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Harrisonas Barnesas, kuris per 28 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

SERBIJA: Bogdanas Bogdanovičius (6 rez. perd.) 28 tšk., Vladimiras Lučičius 15 tšk., Vasilije Micičius 10 tšk., Stefanas Jovičius 9 tšk., Bobanas Marjanovičius ir Nemanija Bjelica (5 atk. kam.) po 8 tšk.

JAV: Harrisonas Barnesas (5 atk. kam.) 22 tšk., Kemba Walkeris (8 rez. perd.) 18 tšk., Khrisas Middletonas (6 atk. kam.) 16 tšk., Mylesas Turneris (5 atk. kam.) 10 tšk., Donovantas Mitchellas (5 atk. kam) 9 tšk.

Pasaulio taurės rungtynių dėl 5-8 vietų Serbija – JAV apžvalga: