Antrą dieną iš eilės dar viena skambi „Grizzlies“ pergalė © AP nuotr.

Antrą dieną iš eilės stoję ant parketo Memfio „Grizzlies“ (24/24) iškovojo dar vieną sezono pergalę sutriuškindami lentelės dugne įsitvirtinusius Niujorko „Knicks“ (13/36)

Jono Valančiūno dvigubu dubliu vainikuotose rungtynėse, rezultatu 127:106 (32:32, 27:52, 37:32, 31:22) ketvirtą pergalę iš eilės šventė Memfio ekipa.

Jonas Valančiūnas rungtyniavo 31 minutę per kurią surinko 12 taškų (0/3 trit., 4/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyviu perdavimus bei perėmė vieną kamuolį.

Paskutinę rungtynių minutę tarp žaidėjų užviręs konfliktas, kurio metu į darbą kumščius paleido Jae Crowderis ir Elfridas Paytonas. Šio epizodo įkarštyje į konfliktą įsivėlė abiejų komandų žaidėjai, užsitęsęs apsistumdymas baigėsi 3 žaidėjų išvarymu iš aikštės. Po šio konflikto techninę pražanga gavo ir Jonas Valančiūnas.

Memfio ekipa sėkmingai skinasi kelią į kitą etapą. Sausio mėnesį „Grizzlies“ Iš 14 rungtynių  pasiekė 11 pergalių ir šiuo metu rikiuojasi 8 lentelės vietoje.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Jae Crowderis 18, Ja Morantas 18, Brandonas Clarke'as 17, Jonas Valančiūnas 12, Tyusas Jonesas 12, Jarenas Jacksonas 10.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 17, Julius Randle'as 16, Elfridas Paytonas 15, Damyeanas Dotsonas  15, Mitchellas Robinsonas 10.