Antirekordą pakartojęs „Žalgiris“ – po „Anadolu Efes“ kojomis © zalgiris.lt nuotr.

Dviguba Kauno „Žalgirio“ Eurolygos savaitė baigėsi nesėkme Stambule. Lietuvos čempionai išvykoje nepasipriešino Eurolygos čempionų titulą ginančiam „Anadolu Efes“ klubui ir pralaimėjo rezultatu 60:94 (17:24, 12:20, 17:25, 14:25).

Septyni pralaimėjimai iš eilės Eurolygos starte – pats prasčiausias kauniečių pasirodymas ir ekipos antirekordo pakartojimas.

Nielsas Giffey, Tyleris Cavanaugh ir Joshas Nebo pelnė po du taškus, tačiau varžovai iškart pabėgo į priekį ir kauniečiai atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje – 6:14. Lukas Lekavičius taip pat pasižymėjo dvitaškiu, o kėlinio pabaigoje tris tolimus metimus iš eilės realizavo Artūras Milaknis – 17:24.

Dvitaškį realizavo Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis sumetė du baudų metimus, tačiau ir po L.Lekavičiaus tritaškio komandas skyrė devyni taškai – 24:33. Po du baudų metimus realizavo T.Cavanaugh ir A.Milaknis, o L.Lekavičius kėlinio pabaigoje įmetė vieną – 29:44.

Po pertraukos šešis taškus surinko J.Nebo, du tritaškius iš eilės smeigė L.Lekavičius, savo taškų sąskaitą atsidarė Marekas Blaževičius, o P.Jankūnas kėlinuką uždarė keturiais pelnytais taškais – 46:69.

Po tritaškį pataikė P.Jankūnas ir L.Lekavičius, T.Cavanaugh surinko penkis taškus, tačiau skritumas augo – 57:86. Dar kartą iš toli taikliai metė A.Milaknis, tačiau deficitas išaugo dar labiau ir lėmė didžiausią nesėkmę šiame sezone – 60:94.

„Žalgiris“: A.Milaknis 14, L.Lekavičius 14 (4 rez. perd.), T.Cavanaugh 9, P.Jankūnas 9, J.Nebo 8, M.Kalnietis 2 (5 rez. perd.), M.Blaževičius 2, N.Giffey 2, E.Ulanovas 0, J.Strelniekas 0, K.Lukošiūnas 0.

„Anadolu Efes“: T.Pleissas 17, F.Petrusevas 14, K.Simonas 11, V.Micičius 11, E.Bryantas 10.