„Anadolu Efes“ Eurolygoje pasiekė 7 pergalę iš eilės © Zumapress nuotr.

„Anadolu Efes“ (19/3) ekipa vedama fantastiškai žaidžiančio Shane Larkino pasiekė 7 pergalę iš eilės stipriausioje Europos lygoje.

„Anadolu Efes“ išvykos rungtynėse 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20) iveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/13) ekipą. Pastarajai tai buvo 4-asis pralaimėjimas iš eilės.

Fantastišką sportinę formą ir toliau demonstruoja „Anadolu Efes“ lyderis Shane‘as Larkinas, kuris per beveik 33 minutes pelnė 24 taškus (5/9 trit., 3/5 dvit., 3 rez. perd.).

Svečiai rungtynėse buvo atitolę nuo šeimininkų komandos ir turėjo net 24 taškų persvarą. Visgi ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkams buvo pavykę pasivyti varžovus net iki 6 taškų persvaros, vis tik rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė svečiams ir pergalę šventė Turkijos klubas.

Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 15, Billy Baronas 14, Vladimiras Štimacas 14, Kevinas Punteris 12, Lorenzo Brownas 7.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 24, Chrisas Singletonas 13, Rodrigue Beaubois 11, Krunoslavas Simonas 8, Sertacas Sanli 7.