Amžinų varžovų dvikovoje – T.Rice'o vedamo „Panathinaikos“ pergalė po pratęsimo © „Zumapress“ nuotr.

Graikijos grandų dvikovoje Eurolygoje sudėtingą pergalę po pratęsimo iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (8/4). Ricko Pitino treniruojamas klubas namuose 99:93 (18:17, 28:22, 17:22, 23:25, 13:7) palaužė amžiną varžovą – Kęstučio Kemzūros diriguojamą Pirėjo „Olympiacos“ (5/7).

Šeimininkų gretose siautėjo buvęs tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Tyrese'as Rice'as, kuris per 30 žaidimo minučių varžovams atseikėjo 41 tašką (5/7 dvitaškiai, 8/16 tritaškiai, 7/7 baudos) ir išprovokavo 7 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

„Olympiacos“ stovykloje rezultatyviausiai rungtyniavo Vassilis Spanoulis. Graikas per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė 4 klaidas ir pasirodymą baigė su 8 efektyvumo balais.

„Panathinaikos“: Tyrese'as Rice'as 41 tšk., Nickas Calathesas (0/9 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.) 14 tšk., Deshaunas Thomasas (5/5 baud., 6 atk. kam.) 13 tšk., Ioannis Papapetrou 11 tšk.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 18 tšk., Brandonas Paulas (6 atk. kam.) 17 tšk., Nikola Milutinovas (10 atk. kam.) 14 tšk., Wade'as Baldwinas 10 tšk.