A.Afflalo: Orlandas šiuo metu geriausia vieta man
Po įspudingų mainų, kuriuose dalyvavo net 4 komandos ir 12 žaidėjų Denver "Nuggets" gynėjas Arron Afflalo atsidūrė Orlando "Magic" ekipoje, tačiau pasak sportininko, jis yra labai patenkintas, kad turės galimybę atstovauti "Magic" ekipą, bei toliau tobulėti.

- Kaip sužinojai, kad buvai iškeistas į Orlandą?
- Iš tikrųjų tuo metu buvau Barselonoje ir apie mainus sužinojau iš interneto.

- Ar "Magic" vadovai jau susiekė su tavim?
- Ne, kolkas nesusiekė. Tikriausiai dėl skirtingų laiko juostų, bet greitu metu aš jau būsių Valstijose.

- Ar esi laimingas dėl mainų?
- Taip. Aš laimingas. Ir noriu padėkoti "Nuggets" organizacijai, komandos draugams, fanams, bet aš manau, kad tai gera proga man čia, Orlande įrodyti savo vertę.

- Buvai atkrintamosiose visuose sezonuose nuo atėjimo į NBA, tačiau "Magic" ekipai neprognozuojamas patekimas į atkrentamasias kitą sezoną. 
- Na, tu niekada negali žinoti, kas atsitiks. Tu turi būti čia ir žaisti savo žaidimą. Aš nežinau ko tikisi fanai, žmonės, kurie domisi lyga ar žiniasklaida, bet aš visada einu į aikštę su mintim, jog mano komanda laimės. Aš nemanau, kad jau prieš sezoną yra nuspręsta, kurios komandos nepateks į atkrintamasias.

- Denveryje ir Detroite buvai tas žmogus, kuris dirbdavo gynyboje ir mėtydavo tritaškius. Ar tikiesi svarbesnio vaidmens "Magic" komandoje?
- Beabejo. Planuoju būti geriausias žaidėjas, nei buvau iki šiol. Man patinka tobulėti ir kaip žmogui, ir kaip žaidėjui. Asmeniškai, manau, kad dabar nėra geresnės vietos man tobulėti nei Orlandas.

- Esi išmainytas jau antrą kartą. Kai buvai išmainytas į "Nuggets" kaip jauteisi tada?
- Tai buvo tas, ko tuo metu man tikriausiai reikėjo, nes Detroite buvo daug žaidėjų su dideliais kontraktais, kurie atimdavo mano žaidmo laiką.

- Kodėl George Karl ("Nuggets" treneris) buvo toks didelis tavo žaidmo fanas?
- Turbūt dėl to, kad buvau didelis gynybinio žaidimo mėgėjęs. Daugybė NBA žaidėjų moka gerai pulti, rinkti taškus, tačiau nėra daug žaidėjų, kuriem patiktų gintis. Kada atkeliavau į "Nuggets" mano pirma mintis buvo užsirekomenduoti, kaip geriausiam gynėjui ne tik komandoje, bet ir visoje lygoje.

- Prie ko daugiausiai dirbai šiame tarpsezonyje?
- Daugiausiai treniravausi fiziškai. NBA lygoje esu jau penkeris metus ir jau žinau, ko reikia, kad pasiektum aukščiausią lygį. 

- Kaip galėtum palyginti šį tarpsezonį ir praeitą?
- Matyt dėl mano kontrakto situacijos ir lockout'o vienu metu - praeitas tarpsezonis buvo sudėtingesnis. Šį tarpsezonį tu žinai, ko tikėtis ir tu gali normaliai ruoštis naujam sezonui.

- Ką žinai apie naująjį trenerį Jacque Vaughn?
- Žinau, kad jis žaidė Kansas'e, man visalaik patiko jo žaidimas, jis buvo šaunus įžaidėjas. Jis yra geriausio praėjusio sezono trenerio Gregg Popovich mokinys. Jis turi viską, ko reikia, kad būtum geru treneriu. "Magic" nebūtų pasirašę kontrakto, jei netikėtų juo.

- Praėjęs sezonas buvo rezultatyviausias tavo karjeroje. Ar tai leidžia jaustis geriau ir kelti savo vertę prieš pasirašant pelningą kontraktą?
- Aš visalaik jaučiu, kad galiu būti geresnis žaidėjas. Todėl aš stengiuosi tobulinti ne tik puolimo techniką, bet ir kiek įmanoma geriau gynybos detales, kad turėčiau visas lyderio savybes. Kiekvienais metais toks yra mano tikslas. 

- Ar nori ką nors pasakyti "Magic" fanams?
- Aš labai laimingas ir dėkingas, kad turėsiu galimybę būti čia ir atstovauti miestą kaip įmanoma geriau.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos