A. Trinchieri: noriu išlaikyti tą pačią aistrą ir energiją © AFP nuotr.

Antradienio vakarą pergalę Eurolygos rungtynėse Kaune prieš Berlyno ALBA pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį išvyksta į Vilerbaną, kur ketvirtadienio vakare stos į kovą su vietos ASVEL klubu.

Prieš kelionę į Prancūziją apie naują išbandymą Eurolygoje mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi vyriausiasis žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri.

„Nauja diena. Vakarykštės rungtynės – jau praeityje, todėl visą dėmesį skiriame išvykos rungtynėms. Laukia naujas iššūkis po 48 valandų nuo buvusių rungtynių, nes tai dviguba rungtynių savaitė. Manau, kad šiuo momentu turiu visą dėmesį skirti savo komandai, „Žalgiriui“. Vietoje to, kad kreiptume didelį dėmesį į varžovų analizę ir pačius oponentus. Visų pirma, reikia kontroliuoti dalykus, kuriuos pats gali kontroliuoti“, – aiškino specialistas.

Italas pridūrė, kad po pergalės prieš ALBA jis nori ir rungtynėse Vilerbane išlaikyti dalį dvikovoje matytų dalykų.

„Yra daug dalykų, kuriuos reikia pataisyti ir, sakyčiau, nublizginti. Iš kitos pusės, noriu išlaikyti tą pačią aistrą ir energiją, kurią mano žaidėjai rodė vakar“, – tvirtino A.Trinchieri.

ASVEL rungtynes su „Žalgiriu“ pasitinka šią savaitę nusileidusi „Partizan“ klubui susitikime Belgrade (77:90). Gianmarco Pozzeco auklėtiniams tai buvo 10 iš eilės nesėkmė turnyre. Nepaisant to, A.Trinchieri gyrė atskirus varžovų komandos žaidėjus, turinčius didelį potencialą puolime.

„Tikiu, kad varžovai turi žaidėjų, galinčių gerai rinkti taškus. Kurie individualiai turi didžiulį talentą, pavyzdžiui, Joffrey Lauvergne ir Timothe Luwawu-Cabarrot. Reiškiu didžiulę pagarbą iš krepšinio pusės Davidui Lighty ir Charlesui Kahudi, kurie yra elitiniai komandinio krepšinio žaidėjai. Ir žaisime prieš komandą, kuri jau mus yra įveikusi, ir tikrai norės atsigriebti po pastarojo pralaimėjimo Belgrade“, – kalbėjo treneris.

A.Trinchieri teigimu, „Žalgiriu“ papildomai nusiteikti prieš rungtynes nereikės – žalgiriečiai turės degti noru atsirevanšuoti ASVEL klubui už skaudų pralaimėjimą dvikovoje „Žalgirio“ arenoje lapkričio 2-ąją (88:91).

„Žalgiris“ turi naują trenerį ir pagrindinis dalykas, į ką turime kreipti dėmesį yra buvusių rungtynių rezultatas. Jie laimėjo Kaune. Tai turėtų būti didžiausia mūsų motyvacija“, – teigė A.Trinchieri.

Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL rungtynės prasidės ketvirtadienį 21.00 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos