A. Perezą užstojęs Š. Jasikevičius: „Dauguma žaidėjų vis dar yra berniukai“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Tragiškai rungtynes Milane pradėję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grįžo į kovą ir išlaikė intrigą iki paskutinių sekundžių, tačiau pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė ne kauniečiai, o „AX Armani“ komandos krepšininkai.

Po rungtynių kalbėjęs kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius teigė, kad nesėkmę iš esmės ir nulėmė katastrofiškas pirmasis kėlinys.

„Ko labiausiai bijojome, tas ir atsitiko – rungtynių pradžia buvo katastrofiška. Bijojome, kad Milanas mūsų neišmuštų iš ritmo. Jie supranta namų aikštės pranašumą ir žino, kaip žaisti tokį mačą. Gaila, kad pirmasis kėlinys mums kainavo viską“, – po rungtynių mintimis dalijosi Šaras.

Komentuodamas plačiau tokį prastą pasirodymą pirmajame kėlinyje, strategas pridūrė: „Aukštas penketas išmušė iš vėžių, tačiau ir patys prametėme daug laisvų metimų. Labai įdomu, kaip būtų viskas atrodę, jeigu būtume sumetę savo metimus.

Kita problema buvo mūsų gynyba. Vėl tos pačios pražangos. Pagrindinis dalykas yra tai, kad dabar esame su septyniais naujais žaidėjais ir dar dauguma esame berniukai, o čia laimi vyrai.“

Visgi Šaras liko patenkintas tuo, kaip komanda reagav po nesėkmingos pirmos pusės: „Labai malonų dėl tų trečių kėlinių, bet dar yra daug situacijų, kai turi tą kamuolį, o vis tiek ateina Milano žaidėjas ir jį pasiima. Čia galime įžvelgti kažkokį jaunatviškumą ir nepatyrimą.

Noriu, kad žaidėjai suprastų, jog čia 10 mėnesių vyks kova dėl kiekvieno centimetro, o tik po to bus krepšinis. Kai jie tai supras, o ne ateis tiesiog gerai praleisti laiką ir pamėtyti tritaškių, tada mes ir parodysime kažką.“

Komentuodamas blankų Alexo Perezo pasirodymą, Jasikevičius pareiškė: „Atrodo, kad ant Alexo nugaros yra nupieštas kažkoks kryžius. Dar prieš pasirašydami sutartį su juo žinojome, kad komandoje bus keturi įžaidėjai, tačiau dabar visi klausia tik apie Perezą.

Kai situacija yra kritinė, normalu, kad treneris žvalgosi į kitus žaidėjus. Taip buvo kiekvienais metais. Dabar žaidėjai, kurie čia rungtyniauja už kelis milijonus atrodė apgailėtinai ir juos kažkas visada skalpuodavo. Jeigu kažkas būtų pataikęs tritaškius ir laikęsis komandinių taisyklių, mums dabar nereikėtų kalbėti apie Alexą.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos