A. Pasecniks: „Deruosi su NBA klubais“ © Reuters nuotr.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) galime pamatyti dar vieną latvį. Anzejs Pasecniks duodamas interviu Latvijos sporto žiniatinkliui „Sportazinas“ pranešė, jog derasi su keliomis NBA komandomis.

„Kalbos vis dar tebevyksta ir kolkas negaliu nieko pasakyti. Šiuo metu neturiu kontrakto ir esu laisvasis agentas. Tačiau galiu pasakyti tiek, kad deriuosi daugiausiai su NBA klubais. Žinoma, viskas gali pakrypti visiškai kitaip, bet šiuo metu negaliu pakomentuoti konkrečiau.“

23 metų 218 cm ūgio milžinas praėjusį sezoną rungtyniavo Eurolygoje bei Ispanijos pirmenybėse su Las Palmo „Gran Canaria“ klubo marškinėliais. Eurolygoje jis pelnydavo po 7,2 taškus bei atkovodavo po 3,6 kamuolius per beveik 17 minučių žaidimo laiko. Ispanijos lygoje jo statistika siekė 5,4 taškus bei 3 atšokusius kamuolius per 14 sužaistų minučių.

Latvį 2017 metų NBA naujokų biržoje 25 šaukimu pakvietė Orlando „Magic“ klubas, tačiau iš karto išmainė į Filadelfijos „76ers“ už ateities pirmojo ir antrojo rato šaukimus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos