A. Milaknio ir R. Jokubaičio vedamas „Žalgiris“ Utenoje iškovojo pergalę © Pauliaus Žukausko nuotr.

Artūras Milaknis ir Rokas Jokubaitis buvo rezultatyviausi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pataikę kartu 7 tritaškius, o čempionai iš Utenos grįžo su penkta pergale iš eilės.

Ketvirtas rungtynes per pastarąsias aštuonerias rungtynes žaidęs „Žalgiris“ 91:82 (21:19, 26:16, 23:18, 21:29) palaužė Utenos „Juventus“ (13/11).

Šarūnas Jasikevičius šioe rungtynėse suteikė poilsio vienam komandos lyderių Thomasui Walkupui, kurį puikiai pakeitė R. Jokubaitis. Įžaidėjas surinko 19 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus. R. Jokubaitis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus šalies pirmenybėse.

Už jį rezultatyviau kauniečių gretose rungtyniavo tik Artūras Milaknis, surinkęs 20 taškų.

„Juventus“ su kauniečiais kovojo kaip lygūs su lygiais, tačiau „Žalgirio“ spurtas 17:4 antrojo kėlinio pabaigoje leido svečiams pasijusti kiek patogiau žengiant į ilgąją pertrauką – 47:35.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pratęsė savo sėkmingą atkarpą, o po trijų ketvirčių komandas jau skyrė 17 taškų (70:53).

„Juventus“ rungtynių pabaigoje dar sumažino savo atsilikimą iki vienženklio, tačiau tai padarė per vėlai ir intrigos sugrąžinti nebespėjo.

„Juventus“: Julius Jucikas 20 (7/7 dvit., 26 naud. bal.), Vytautas Šulskis 15, Norbertas Giga ir Bryantas Crawfordas (6 kld.) po 10.

„Žalgiris“: Artūras Milakns 20 (4/6 trit.), Rokas Jokubaitis 19 (8 rez. perd., 24 naud. bal.), Zachas LeDay 14 (6 atk. kam.), Lukas Lekavičius, Nigelis Hayesas ir Martinas Gebenas po 8.