A. Džordževičius: visada džiaugiuosi sutikdamas tokius žmones kaip Sabonis ir Karnišovas © Reuters nuotr.

Antrą kartą per dvi dienas Lietuvos krepšinio rinktinė turėjo pripažinti Serbijos pranašumą. Šįkart buvo nusileista Kaune rezultatu 91:95.

Po rungtynių Serbijos nacionalinės komandos treneris Aleksandras Džordževičius džiaugėsi vėl atvykęs į Kauną ir sutikęs Lietuvos krepšinio legendas.

„Dabar galite matyti skirtumą tarp nuostabaus darbo būnant žaidėju ir nemalonaus - būnant treneriu. Žaidėjams tai tik buvo prasta kova dėl atšokusių kamuolių gynyboje, o man - galvosūkis kaip pagerinti didelę dalį žaidimo komponentų. Aš esu labai laimingas būdamas čia, Kaunas yra puikus miestas, o Lietuva krepšinio šalis. Visada džiaugiuosi sutikdamas tokius žmones kaip Sabonis, Karnišovas ar kitas jūsų šalies krepšinio legendas,“ - gražiais žodžiais apie Lietuvą atsiliepė serbas. „Aš manau, kad šiose rungtynėse mes buvome daug geriau pasirengę fiziškai bei geriau pradėjome mačą nei prieš dvi dienas. Pirmose rungtynėse mes geriau žaidėme gynyboje, tačiau pilnos sudėties turėjome tik tris treniruotes, todėl trūksta komandinio susižaidimo bei praktikos. Mes varžovams leidome per daug atsikovoti kamuolių puolime ir tai buvo problema šiąnakt, todėl mes turėsime ties tuo padirbėti. Bogdanovičius sužaidė nuostabias rungtynes ir dėl to labai džiaugiuosi, nes jis prie mūsų treniruočių prisijungė gerokai vėliau dėl NBA kontrakto taisyklių. Mes dabar ieškojimų kelyje, todėl stengsimės kuo greičiau judėti į priekį,“ - dėstė strategas.

A. Džordževičius pakomentavo Milošo Teodosičiaus galimybes dalyvauti Pasaulio taurėje.

„M. Teodosičius dar nėra atkabintas. Jis patyrė traumą ir atlieka reabilitaciją, vyksta terapijos. Jei jis negalės vykti į čempionatą, mums tai bus didelis praradimas, tačiau jo dar galutinai nenurašome. Dabar jis yra Bolonijoje, kur jam bus atlikti įvairūs tyrimai ir tada grįš į Belgradą. Tikimės, kad jis spės pilnai atlikti reabilitaciją dar iki Pasaulio taurės.“

51-erių specialistui iš Serbijos šios rungtynės neatrodė kaip draugiškas susitikimas. Taip pat jam patiko krepšinio namų statybos idėja.

„Tai neatrodė kaip draugiškos rungtynės, nes taip niekada nebūna žaidžiant prieš Lietuvą. Atrodė, kad tai buvo kova dėl medalių. Mūšiai tarp šių dviejų šalių yra visad ypatingi, nes abi, krepšinio prasme, yra išdidžios ir norinčios laimėti. Mes nenorime slėpti žaidimo plano ar derinių, mes tenorime nugalėti. Man patinka krepšinio namų idėja. Nesu tikras kiek tokių pastatų yra Europoje, bet tikrai žinau, jog to mes neturime Serbijoje. Labai tikiuosi, kad kažkas panašaus įvyks ir mūsų šalyje, nes taip pat turime puikią istoriją, kuria aš didžiuojuosi. Krepšinio istorija neturėtų būti pamiršta ir todėl yra svarbu parodyti ją ateities kartoms. Šių rinktinės marškinėlių mes nepaveldėjome, o tik pasiskolinome ir dabar turime pateisinti gautą garbę,“ - užbaigė treneris.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos