„7bet-Lietkabelis“ neturėjo problemų Šiauliuose © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (8-3), kuris svečiuose 88:74 (30:19, 17:16, 18:17, 23:22) susitvarkė su „Šiauliais“ (1-10).

Šiauliečiai pralaimėjo jau devintas „Betsafe-LKL“ rungtynes paeiliui ir lieka turnyro lentelės dugne.

Nuo pat rungtynių pradžios panevėžiečiai uždavė gerą toną ir atitrūko 11:2. Nors Tomašas Pavelka ir Leonardas Thorpe‘as bandė įnešti pozityvo „Šiauliams“, o Paulius Danusevičius dar pataikė iš toli, „7bet-Lietkabelis“ neleido šeimininkams artėti – 24:15. Po pirmo kėlinio skirtumas buvo dviženklis – 30:19.

Liutauras Lelevičius ir Džiugas Slavinskas didino svečių atotrūkį (35:21), o Gediminas Orelikas padėjo jį išlaikyti. Po pertraukos situacija kito menkai. Nojus Mineikis smeigė reikalingą šiauliečiams tritaškį (43:50), bet spurtas vėl leido Panevėžio komandai jaustis ramiau – 60:45.

Stefanas Birčevičius ketvirto kėlinio pradžioje skirtumą artino prie triuškinamo (71:52), o šiauliečiai šansų nebeturėjo.

Šiaulių komanda nepirmavo nė karto rungtynėse.

Į „Betsafe-LKL“ grįžęs ir Šiauliuose debiutavęs Shaquille‘as Keithas per 15 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus klydo, perėmė kamuolį, provokavo 2 pražangas, 2 kartus prasižengė pats ir rinko 5 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Tomašas Pavelka (5 atk. kam.) ir Paulius Danusevičius (4/7 trit., 10 atk. kam.) – po 16, Leonardas Thorpe‘as 11 (5 atk. kam.), Dovydas Romančenko 8, Shaquille‘as Keithas 7.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas 19 (5/9 trit.), Gediminas Orelikas 17, Gabrielius Maldūnas 12 (7 atk. kam.), Donatas Sabeckis ir Liutauras Lelevičius – po 7.