"76ers" suorganizavo susitikimą tarp Ž.Ilgausko ir J.Embiid
Dvi valandos prieš lapkričio 18 dieną vykusias rungtynes tarp "Pacers" ir "76ers", pastarosios ekipos vyriausiasis treneris Brett Brown, kokybės ir plėtros direktorius David T. Martin bei buvęs ilgametis lygos centras iš Lietuvos Žydrunas Ilgauskas kalbėjo apie tai, kaip Ilgauskas galėtų prisidėti prie "76ers" aukštaūgio Joel Embiid reabilitacijos.

"Tai vienas iš būdų, kaip mes galime padėti Joel'iui reabilituotis po šių traumų. Big-Z istorija yra tikra, jis turėjo lygiai tokias pačias traumas. Joel'is turės pereiti lygiai tokius pačius psichologinius ir disciplininius iššūkius, kokius perėjo Ilgauskas", - po susitikimo kalbėjo B.Brown

Ž.Ilgauskas taip pat kaip ir J.Embiid turėjo dvi pėdos operacijas, kurios jam kainavo visą pirmąjį bei trečiąjį sezoną lygoje. Nepaisant to, lietuvis lygoje kokybiškai rungtyniavo net 12 sezonų, per kuriuos du kartus buvo išrinktas į Visų Žvaigždžių rungtynes.

"Matosi, jog jie komunikuoja puikiai, galbūt dėl to, jog Joel'is Big-Z mato, ne tik kaip buvusį NBA žaidėją, bet ir kaip užsienietį, tos pačios pozicijos žaidėją", - kalbėjo vyriausiasis "76ers" treneris.

Iš Kamerūno kilęs Joel Embiid 2014-ųjų naujokų biržoje buvo pasirinktas trečiuoju šaukimu, tačiau oficialiose rungtynėse dar nedebiutavo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos