„76ers“ rungtynėse su „Cavaliers“ prarado dar vieną lyderį © AFP nuotr.

Filadelfijos „76ers“ (36-23) ekipą ir toliau persekioja traumos. Iš rikiuotės neribotam laikui iškrito vienas iš komandos lyderių Joelis Embiidas.

Filadelfijos ekipa taip pat rungtyniauja be dar vieno iš komandos vedlio Beno Simmonso.

Be lyderių rungtynes finišavusi ekipa, išvykoje 94:108 (17:29, 27:27, 24:22, 31:26) krito prieš C. Sextono tempiamą Klivlando „Cavaliers“ (17-41) ekipą.

Rezultatyviai rungtyniavęs Collinas Sextonas per 35 minutes pelnė 28 taškus ir nukalė „Cavs“ antrą pergalę iš eilės.

Filadelfijos ekipoje naudingiausias buvo Shake’as Miltonas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Embiidas per 8 aikštelėje praleistas minutes pelnė 3 taškus.

„76ers“: Shake‘as Miltonas 20, Furkanas Korkmazas 14, Alecas Burksas 13, Tobiasas Harrisas 11, Alas Horfordas 10, Joshas Richardsonas 9.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Tristanas Thompsonas 14, Larry Nance‘as 13, Kevinas Love‘as 13, Dariusas Garlandas 12, Matthew Dellavedova  12.