„76ers“ pasiekė 11-tą pergalę iš eilės namuose © „Reuters“ nuotr.

Filadelfijos „76ers“ (34/21) komanda pasiekė trečią pergalę NBA čempionate iš eilės.

Ši ekipa tampa neišsprendžiamu galvosūkiu varžovų komandoms bei iškovojo net 11-tą pergalę iš eilės savo namų arenoje.

D. Riverso treniruojama Los Andželo „Clippers“ (37/17) taip pat nepasipriešino namų tvirtovėje apsišarvavusių „76ers“ bei krito rezultatu 110:103 (30:22, 24:32, 27:23, 29:26).

Nugalėtojus į pergalę vedė Benas Simmonsas, kuris surinko trigubą dublį, 26 taškai (12/22 dvit., 2/3 baud. met), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Benui Simmonsui puikiai talkino ir prie pergalės taip pat prisidėjo 26 taškais Joelis Embiidas.

Iš viso namų rungtynėse „76ers“ ekipa jau yra laimėjusi 25 kartus iš 27 galimų.

Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Kawhi Leonardas, kuris per 36 žaidimo minutes pelnė 30 taškų (3/5 trit., 9/18 vit., 3/3 baud. met.).

Ketvirto kėlinio pabaigoje tarp Joelio Embiido ir Marcuso Morriso užsimezgė konfliktas, kuris gana greitai buvo apramintas, tačiau abu žaidėjai gavo po techninę pražangą.

„76ers“: Benas Simmonsas 26, Joelis Embiidas 26, Joshas Richardsonas 21, Tobiasas Harrisas 17, Alas Horfordas 9.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30, Landry Shametas 19, Lou Williamsas 13, Marcusas Morrisas, Paulas George’as 11.