Prienų „CBet“ (4-2) ir toliau demonstruoja charakterį – šeštajame „Betsafe–LKL“ ture Manto Šerniaus auklėtiniai vienu metu Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (2-4) nusileido 17 taškų, tačiau panaikino didžiulį deficitą ir, sėkmingiau sužaidę mačo pabaigą, į Prienus grįžo su pergale 71:63 (15:25, 12:13, 30:14, 14:11).

Giliausioje duobėje „CBet“ buvo atsidūrę antrojo kėlinio metu – tada svečių deficitas vienu metu siekė net 17 taškų (19:36).

Tačiau tada prieniškiai pradėjo lipti aukštyn ir, spurtavę 8:2, į pertrauką išėjo sumažinę atsilikimą (27:38).

Pagreitį įgavę svečiai apsukų nemažino ir po pertraukos – į krepšį skriejo vienas metimas po kito ir trečiojo kėlinio pabaigoje prieniškiams pavyko išsiveržti į priekį, kai iš toli taikliai metė Regimantas Miniotas (50:49).

Iš viso svečiai per trečiąjį kėlinį pelnė net 30 taškų.

Verta paminėti, jog Prienų komandoje rungtynių nebaigė vienas iš komandos atakų organizatorių Devonas von Oostrumas, rungtynių metu gavęs techninę ir nesportinę pražangas, kurios virto viena diskvalifikacine.

Paskutinio ketvirčio metu Pasvalio komandą dar bandė gelbėti Miha Laporninkas, po kurio tritaškio rezultatas buvo tapęs lygiu (59:59), tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Martynas Varnas – du jo tritaškiai suteikė „CBet“ šešių taškų persvarą (65:59).

Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ nebeatsigavo ir turėjo pripažinti Prienų komandos pranašumą.

Vienas pagrindinių pergalės faktorių svečiams buvo pergalė kovoje po krepšiais. Ją prieniškiai laimėjo 43:32. Net 15 kamuolių nugalėtojai sugriebė po Pasvalio komandos krepšiu.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 14 (9 atk. kam.), M. Lapornikas 13, Arvydas Šikšnius 8;

„Cbet“: Martynas Varnas 13, Lukas Uleckas 12, Arnas Velička 11 (6 rez. perd.), Karolis Guščikas ir Skylaras Spenceris po 10;