16 tritaškių nepakako: „Lietkabelis“ baigė pasirodymą Čempionų lygoje © FIBA nuotr.

Antradienį Panevėžyje buvo sužaistos antrosios FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės, su kuriomis baigėsi „Lietkabelio“ sezonas Europoje.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ir net 16 tritaškių iš 25 pataikę (64 proc. taiklumas) Nenado Čanako auklėtiniai 88:90 (31:25, 23:23, 19:21, 15:21) krito prieš Saragosos „Casademont“ ekipą.

Komandos žaidė iki dviejų pergalių. Pirmoje dvikovoje taip pat triumfavo Ispanijos atstovai.

„Lietkabelis“ po trečiojo kėlinio dar turėjo 4 taškų persvarą, tačiau lemiamame ketvirtyje šeimininkai pradėjo strigti puolime ir varžovai iš Ispanijos persvėrė rezultatą savo naudai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, panevėžiečiai dar turėjo šansą panaikinti dviejų taškų deficitą, tačiau Martynui Sajui buvo užfiksuota pražanga puolime ir svečiams atiteko kamuolys.

„Lietkabelį“ į priekį vedė Tomas Dimša, surinkęs 18 taškų. Dar 17 pridėjo Željko Šakičius, tačiau jo pasirodymą aptemdė gana avantiūriškas metimas ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 18 (5 rez. perd.), Željko Šakičius 17 (4/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Valinskas 11, Martynas Sajus ir Margiris Normantas (3/4 trit.) po 10, Vytenis Lipkevičius 9 (5 rez. perd.).

„Casademont“: Nicolas Brussino 21 (5/7 trit.), Dylanas Ennisas 19 (7 rez. perd.), Jasonas Thompsonas 13 (7 atk. kam.), Rodrigo San Miguelis (3/5 trit.) ir Carlosas Alocenas (5 rez. perd.) po 9.