„Tauragės“ ekipa pasipildė A.Aleksandrovu

Tauragės krepšinio klubo gretas papildė 33-ejų metų 198 cm ūgio krepšininkas Andrius Aleksandrovas.

Andrius Aleksandrovas praėjusį sezoną žaidė Regionų krepšinio lygoje ir ten atstovavo Kauno „Atleto“ ekipą. Per daugiau nei 25 minutes, praleistas aikštelėje, pelnydavo po 11,2 taško (60,2 proc. dvit., 39,7 proc. trit., 71,9 proc. baud. met.), atkovodavo po 4,8 kamuolio, atlikdavo po 1,9 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,2 kamuolio ir rinkdavo po 12,6 naudingumo balų.

„Sutikau žaisti už Tauragės krepšinio klubą, nes, kaip juokavome su komandos vadovu, esu davęs pažadą prieš porą metų, kad atstovausiu klubą. Tai dabar atsidaro galimybė tęsėti pažadą. Mano lūkesčiai yra, kad visi būtų sveiki, kad kuo greičiau priprastume vieni prie kitų, nes komanda praktiškai naujai surinkta, tik keli žaidėjai likę nuo pernai metų. Norėtųsi, kad kuo greičiau suprastume ko iš mūsų nori treneris ir tuo pasieksime geresnius rezultatus. Apie Tauragės krepšinio klubą esu girdėjęs tik gerų atsiliepimų. Taip pat žinau, kad sirgaliai yra labai triukšmingi, tad lauksim visų palaikymo“ – teigia krepšininkas iš Kauno.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis: „Andrius tikrai geras krepšininkas, kuris turi sukaupęs didelę krepšininko patirtį. Manau, jog jis bus puikus pagalbininkas jaunesniems žaidėjams aikštelėje ir tuo pačiu bus vienas iš komandos ramsčių rungtynėse.“

Andrius Aleksandrovas anksčiau rungtyniavo Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“, Kauno „Žalgiris“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Alytus“, Panevėžio „Techasas“, Mažeikių „Mažeikiai“, Raseinių „Rasai“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipose.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos